!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Pyrit volá zemi (nebo jakoukoliv jinou planetu)

3. června 2012 v 1:47 | Pyrit |  moje články
~Ačkoliv mám obrovskou spoustu povinností,cílů a vážně dobrých nápadů byla jsem poslední dobou pod vlivem

takové letargie, že to prostě působilo jako ztráta času.~

Přestalo mě bavit úplně všechno co dělám.Ano dokonce i kreslení a psaní (je to skoro neuvěřitelné..).Jediné co jsem byla za poslední dobu ochotna sepsat byla esej do češtiny a kdy jsem si naposledy "jen tak kreslila" už si doopravdy nepamatuju..so patetic...
Nehledě na to že mě nebaví už i to co nedělám.Protože jenom pomyšlení na to je ,řekněme si upřímě, nudně-nudné.
Ano,inteligent Pyrit si totiž založila dva blogy,protože se nebyla schopna vyrovnat ani s něčím tak stupidním jako je stalkrování matky a kamarádek. Jenomže to znamená dvakrát tolik práce a ještě deprese z toho že mě v mém druhém světě zatím nikdo neposlouchá...perfektní...
Taky jsem si až dneska uvědomila,že se prostě vůbec nestarám o svůj účet na deviantartu..přidávat díla mě bavilo tak týden.A ikdyž mám výkresů,nákresů,náčrtků a kdo-ví-jak-to-pojmenovat,plný stůl..upřímě,komu by se to chtělo skenovat,nebo fotit?


Taky (jako ostatně každý měsíc) přišlo ke slovu moje týdenní izolovací období. Já mám sice čas,ale jsem moc líná/neschopná/otrávená na to vylézt s někým ven.Dokonce jsem líná zapnout i skype,a dát tak okolnímu světu vědět že jsem ještě živá..Tyto ledy však prolomil páteční večer.
Bylo asi 8hodin a já si v klidu seděla v pyžamu u kapitána ameriky.To pyžamo jsem na sobě měla už od dvou hodin co jsem přišla ze školy,protože jsem byla natolik vyčerpaná že jsem okamžitě usnula..Ale ani šesti hodinový spánek mi nijak nepomohl a tak jsem se válela se svým obvyklým půllitrem kafe (ano jenom velcí borci pijou kávu z 0,5l termohrnku..) a stěžovala si na bolest zad jako bych se měla každou chvíli rozpadnout.
V tu chvíli mi sluch zničil příchozí tón zprávy na fejsbúku (což se mi popravdě moc často nestává..) A kdo to byl? Moje milovaná sestřenka,že prý jestli nechci jít do jednoho nejmenovaného diskobaru (asi se tomu tak říká..možná jenom klub?..to neřešte).Přestože jsem se už nazačátku týdne rozhodla k naprosté izolaci nejméně do dalšího pondělí,po chvilce přemlouvání jsem souhlasila. Za prvé je ten klub deset minut od domu,za druhé nikdy není od věci jíst a pít zadarmo,no a za třetí,pokud půjdu se sestřenkou,mám jistotu že mě nikdo nebude nutit do mechanicko-fyzikálních kreací,kterým se v mém podání rozhodně nedá říkat tanec.
Ačkoliv jsem matce svatosvatě slíbila že se vrátím dokonale střízlivá,po první třetince vína mi to bylo opravdu totálně u kaďáčku. A jak vy sami dobře víte, mám výdrž po otci,takže se mnou ani druhá sklenička nemohla nic udělat. Problém nastal až v okamžiku ,kdy mi sestřenka nabídla na ochutnání průhledné-cosi smíchané s kolou.
První náraz! Chutnalo to docela dobře,a to průhledné-cosi navíc nemělo nijak výraznou chuť,takže vám ani nepřišlo že pijete alkohol.To znamená že její druhá sklenička už patřila celá jenom mě....Slyšeli jste někdy o tom že když pijete alkohol brčkem,tak se zaručeně totálně sežerete? ..Je to pravda... Přestože jsem odešla velice brzo,dofuněla jsem si to domů do úctihodných pěti minut a ještě dokázala s matkou zvládnout kousek x-menů abych ukázala že nejsem opilá a dokážu vnímat.
Bohužel,i přes neuvěřitelně sexy tělo wolverina jsem musela po slabé půlhodině kapitulovat a odebrat se do postele,protože už jsem prostě nebyla schopná odhadnout jestli se to křeslo s matkou vznáší samo,nebo jestli mu náhodou nepomáhám.

Ráno jsem se probudila už v šest hodin,vzbudila celý barák hledáním salámu,který nějakým kouzlem v noci odešel z lednice a dokonce jsem se zvládla i v tak brzkých raních hodinách dokopat k tomu udělat si kafe a nečekat až to někdo udělá za mě.Což znamená že můžete jásat! Moje letargické období zkončilo,hned zítra se musím prokousat spoustou článků o japonských skupinách,na které se už teším asi týden,ale nemohla jsem se k tomu odhodlat (za což se Mizuki neuvěřitelně omlouvám..-_-") Taky bych se mohla pustit do toho skenování,abych netrápila chudáčka dA dalším ubohým/prázdným profilem..ale zatím nic neslibuju.xD

Pyrit

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lahabiel lahabiel | E-mail | Web | 3. června 2012 v 10:39 | Reagovat

S...S...S...Second blog? o.O

2 Mizuki.スター Mizuki.スター | Web | 4. června 2012 v 14:53 | Reagovat

Oii ~~
Já jen že design je hotov.Tak, jestli ho chceš vidět pošlu ti ho na e-mail? Pokud se bude líbit musíme se dohodnout jestli ti mám poslat nastavení designu nebo jestli ho chceš nastavit ode mě ^^

3 lahabiel lahabiel | E-mail | Web | 5. června 2012 v 22:33 | Reagovat

Hi... I got your message... But I don't know how to contact you... :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama