!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Not bad!

2. června 2012 v 12:45 | Pyrit |  moje články
~Konichiwa mina!~
Poprvé za celej týden mám na vás alespon trochu čas..takže začneme výšplechty z dnešního dne..
Konečně jsem se odhodlala najít nějakej anime facebook design!
Po hodině usilovného hledání stránky která by nebyla "fejk" (ok..já vím jak se to píše) nebo mi po ní neexnul počítač,jsem skákala radostí po stole.
První problém?
Po dvacetiminutovém projíždění celého seznamu,jsem se musela smířit s faktem že tam prostě žádnej yaoi dess nenajdu TT_TT,ok..to bych přežila.Tak co takhle Naruto?
BVohužel Narutoidní designy byly povětšinou nechutně přeplácané.Takže jsem začala hledat bishíky,lolitky atd..Jenomže jsem tvrdě narazila! Jak se má člověk rozhodnout ,když jsou všechny tak nehorázně úžasné?

Nakonec jsem se rozhodla pro tenhle:
(Mimochodem je fakt perfektní ^^)
A průběžně ho budu měnit s tímhle:
*je naprosto spokojená sama se sebou,že něco takového vůbec objevila* (a pozor,neprojela jsem ani čtvrtku celého seznamu!)
Takže dnešní den hodnotím jako velice úspěšný.
Dále pak,kdo jste viděli anime Jigoku Shoujo?(hell girl) Vážně to stojí za shlédnutí..ale o to teď nejde.Tak nějak jsem mu opět asi po půl roce přišla na chuť,a hádejte co jsem našla? Klik→SEM
Ano určitě jste tam všichni hned vlezli,takže se o tom můžu dál rozplývat.→Bohužel je anglicky (japonskou se mi už hledat nechtělo) a když jsem tam napsala jméno (jednoho nejmenovaného) smraďocha.Druhej den byl okamžitě nemocnej! ^○^ (sice neumřel,ale alespon něco na tom bude ne?) A dokonce mám i horký typ na tu stránku co funguje jenom opůlnoci.x3
Jako poslední jsem dnešní den zasvětila stalkrování veškerých cosplayařů hetalie..Ano velice inteligentně strávený čas.Ale jedno mě zarazilo,no řekněte že vám se německo nezdá sexy! Ale ty cosplaye většinou vypadaly no..ehm..ehm..tak nějak ne-sexy! Sama jsem si chtěla na příští AF cosplay německa pořídit.Ale protože jsem docela cvalík,a má hruď by se dala označit za bujnou (nebo přinejmenším ne-zrovna-plochou).Tak by pro mě bylo velice problematické dostat ji nějakým způsobem (dokonce ani třemi bandážemi! -_-) do stavu plochého hrudníčku německa..
Ale alespoň jeden "sexy germany cosplay" jsem našla :3 (ikdyž je to holka -_- ...asi? )
A když už jsme u té hatelie,proč mě tohle cosplay video vždycky dokáže skoro-rozplakat?!→
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 2. června 2012 v 18:35 | Reagovat

Dobrý výběr!(Oooo....To bys nevěřila jak jsem se těšila až něco napíšeš O_o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama