!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Trolololo..

27. května 2012 v 13:59 | Pyrit |  moje články
Takže hm jak bych to řekla..
Prostě matiku totálně pohnojila
Pápá jedničko z matematiky
Dějepis píše v úterý +-12stran a ona nemá ani sešit
Teď docela lituju že jsem celej rok nepotřebovala zápis
Celej víken jí nešel internet
Tak teď vážně,co to má sakra bejt?!Úplně vidím jak na mě ten kábel dělá "trololo"!
Její matka je chytřejší než si myslela
Ano tato postarší paní totiž vzala všechny mangy co jsem měla v knihovně a notebook...a odvezla je k babičce! TT_TT Jediné co mi doma zůstalo je Naruto 2 a fly high! Což pro mě znamená abstinenci která bude obsahovat jenom pokemony a to,že celou tu dlouhou dobu po kterou budu předstírat že se dívám do sešitu,budu vlastně myslet na to jak se moje babice chová k mým doposud nádherným knížkám..
Ale je jakž takž zpátky
Nakonec to vypadá že se mi blog,školu i matku podaří vtěsnat do jednoho pytle/galaxie/časové periody.Míním sem přidat nějakou recenzi a možná dokonce i duchaplný článek.Taky už mám vymyšlenou zápletku do nového Donuts a ještě rozpracovanej nápad na fakt dobrou sériovku ^^.Nehledě na to že bych se zase konečně měla pustit do nějakého anime..
Pro ty které to zajímá:
Můj bratr žije! xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katsuki Katsuki | Web | 27. května 2012 v 16:05 | Reagovat

Vidím,že si mala veselý víkend xD Tých máng mi je ľúto x( Mne našťastie mamča nemá čo brať (alebo skôr nanešťastie,kedže jediná manga, ktorej som majiteľkou je Denník pána demonú a ani to nie celú x(( ) A jelikož mám počítač zo starou bedňou (vieš s tou veeelikou) tak by som ju chcela vidieť ako mi ho bere xP Aj keď môže ma len odpojiť od netu, to mi doplno až teraz x)
Dosť kecov, chcela som len, že nech ti všeeetko dobre dopadne a nech sa ti čo najskôr vráti každá jedna manga x))

2 Mizuki M. Mizuki M. | Web | 28. května 2012 v 14:21 | Reagovat

Uá ... děják - naprosto nesmyslný předmět (minulost má zůstat minulostí ne ?!) A kdyby mě nešel internet tak mi asi hrábne - skákala bych po stole, nebo bych bazmyšlenkovitě jezdila miší XD ... Uá mangy, to bych asi matku zabila i když jich moc nemám (3 (konečně přeložený do cz) Death Note (Uá brzo budu mít 4) 2(též cz) díly Naruta, Labyrint (cz) a Hamleta ( též cz XD) ... jop = málo, ale budu mít Temný metro !!! Uá !! No nic .. Hlavně at už je ten Donuts !! Uá nemůžu se dočkat !! =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama