!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

"He Dedicated to Roses"+online

16. května 2012 v 16:54 | Pyrit |  Knížky
Tak, ano už dlouho jsem nepřidávala žádnou recenzi.Máme tu mangu
He Dedicated to Roses

Děj:Choi Ida opravdu nemá lehký život. Když byla malá, firma rodičů zbankrotovala a "zachránila" je bohatá rodinka, u kterých teď bydlí a snaží se, jak jen mohou, aby splatili dluh. To by ale ještě nebyla taková katastrofa, kdyby Ida nemusela posluhovat jejich rozmazlené dcerušce Mimi, která jí při každé dobré příležitosti nezapomene ztrapnit. Ida pro ní v podstatě musí dělat úplně všechno a nesmí říct jediné slovo, které by bylo útokem na její paničku. Z toho je ale dívka víc než frustrovaná.Aby se nějak odreagovala, převléká se za chlapce a mlátí okolo všechny, co si to zaslouží. A právě jen jako Choi Yodai - ve svém chlapeckém převleku - se cítí alespoň trochu dobře a má snad i přátele. Jenže život s Mimi se stává čím dál tím horším, tolik vzteku, tolik poníže. Z jejích spárů ale není úniku... Všechny Miminy přečiny padají na Idu a Mimi se jí nebojí ještě další a další problémy přidělávat - baví jí to, trápit svoji služku musí být bomba.

Moje hodnocení:Velice dobrá oddechovka.Romantika,násilí,krev,komedie,pěkná kresba...Až na to že se do ubohé Idy zamilují hned tři chlapci! TT_TT Mě je vždycky těch ostatních kluků tak moc líto! (zvláště v tomto případě! T^T) Ale stojí to za přečtení. Online na A-M je myslím 5kapitol ostatní jsou v angličtině,ale je to velice jednoduché a zábavné číst,takže doufám že se do ní pustíte ;)
PS: Jsem jediná kdo lituje tlusťocha? xD


Pyrit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lahabiel lahabiel | E-mail | Web | 16. května 2012 v 23:34 | Reagovat

Maybe you should add ''Send message to author'' window :P

Thank you for the compliments on what I write. Princess is my girlfriend, Lucie, who I live with and am engaged for second year now ^^" it's a long story, but made short, we're just two completely uncompatible people who fell in love with each other. It happens and I got strong sense for love and loyality.

Also, most of what I write is true or 'real'. Well, I'm maniodepressive schizophreniac transexual with dissociative personality disorder so... I write about my kind of reality, what I see and feel, however it may seem unreal to others, it's real for me.

And... I did read the manga, long time ago when I believed in normal romance. :) good old times...

And don't worry about school. It gets better, always, eventually it gets better.

2 Mizuki M. Mizuki M. | Web | 17. května 2012 v 7:27 | Reagovat

Moc hezký článke =)) Určitě přečtu !! Vypadá to zajímavě =P

3 MaikelX MaikelX | E-mail | 16. ledna 2017 v 20:13 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama