!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Květen 2012

For my (horny) readers

28. května 2012 v 17:21 | Pyrit |  moje články
Tedy vážně...zkoušeli jste už někdy matce vysvětlit že když sledujete yaoi tak je vlastně to druhý holka? Máte pocit že je to u rozkoukaného anime typu junjou romantica a loveless skoro nemnožné?

Tedy všichni víme že já jsem bůh..

ale to co jsem právě teď dokázala dovedlo moje svědomí a tělesnou gestikulaci na hranici lidských možností!
Vrátil se mi totiž notebook (sláva) jenomže když jsem ho odemčela a nechala ležet na stole,moje zvědavá maminka otevřela hned první záložku..no a to co uviděla byla 21stránka 5kapitoly mangy sexual terapeut (ano všichni se na tuhle stránku okamžitě podívejte..)
Já nejenom že jsem ji dokázala přesvědčit že to druhý je holka ,ale taky jsem ji dokázala utvrdit v tom že to rozhodně nebylo nezletilé dítě...a jsem si jistá že kdybych pokračovala ještě chvíli ,uvěří mi i to že mezi nohama vlastně nemá pe*is ale zahradnickou hadici a prostě zalévá kytičky.

*výtězoslavný úsměv*

Přijímám gratulace a peněžní odměny..
Chochoo! Konečně jsem sehnala oskenovanej dějepis,takže se snad poprvé v životě něco naučím ^(^_^)^.Pokud mi tedy neexploduje hlava,tak dneska určitě přednastavím nějaký ten článek a budu se snažit už konečně něco dělat xD.
Dokonce jsem si udělala rozvrh:
1.Naučit se dějepis
2.Recenze "Peklo"
3.Recenze "Totaly captivated"
4.Konečně dostat to roztečené "kdo-ví-co" z monitoru
Ano někomu by se mohlo zdát že to není vůbec problematický program..ale opak je pravdou xD

Stejně jsou všechny čtvrtletky a maturity jenom jedna velká fraška

Teda vážně..koho by bavilo poslouchat jak je ten druhej chudáček a nic neumí (popřípadě propadá) když mě samotné hoří za prdelí? Ani nemluvím o tom že jsem se ještě ani nepodívala na možné střední školy na které bych teoreticky mohla přejít..huf..Můj rozhovor s ředitelkou střední školy umění a designu:
Já: Dobrý den,bylo by možné přihlásit se na vaši školu?
Ředitelka: Je mi líto ale přijímací řízení už dávno zkončila,tady už mluvíme spíše o přestupu.
Já:Výborně.
Ředitelka:A proč jste k nám nepodala přihlášku v termínu?
Já:Rozhodla jsem se na vaši školu jít asi před pěti minutami.
-odmlka-
Ředitelka:Dostavte se příští týden se zákonnými zástupci a potřenými doklady
Takže asi tak.Znáte to vždycky všechno řeším na poslední chvíli a to si nejsem vůbec jistá jestli na tu školu vlastně chci...Každopádně mám ještě nádherných šest dní na to ,abych si to rozmyslela :D

Pyrit

Trolololo..

27. května 2012 v 13:59 | Pyrit |  moje články
Takže hm jak bych to řekla..
Prostě matiku totálně pohnojila
Pápá jedničko z matematiky
Dějepis píše v úterý +-12stran a ona nemá ani sešit
Teď docela lituju že jsem celej rok nepotřebovala zápis
Celej víken jí nešel internet
Tak teď vážně,co to má sakra bejt?!Úplně vidím jak na mě ten kábel dělá "trololo"!
Její matka je chytřejší než si myslela
Ano tato postarší paní totiž vzala všechny mangy co jsem měla v knihovně a notebook...a odvezla je k babičce! TT_TT Jediné co mi doma zůstalo je Naruto 2 a fly high! Což pro mě znamená abstinenci která bude obsahovat jenom pokemony a to,že celou tu dlouhou dobu po kterou budu předstírat že se dívám do sešitu,budu vlastně myslet na to jak se moje babice chová k mým doposud nádherným knížkám..
Ale je jakž takž zpátky
Nakonec to vypadá že se mi blog,školu i matku podaří vtěsnat do jednoho pytle/galaxie/časové periody.Míním sem přidat nějakou recenzi a možná dokonce i duchaplný článek.Taky už mám vymyšlenou zápletku do nového Donuts a ještě rozpracovanej nápad na fakt dobrou sériovku ^^.Nehledě na to že bych se zase konečně měla pustit do nějakého anime..
Pro ty které to zajímá:
Můj bratr žije! xD

Gomenasai -_-

24. května 2012 v 21:35 | Pyrit |  moje články
Gomenasai,tedy nevím jestli tomu můžu říkat profesionáně "pozastavení"..Je to spíš tak že nevím kdy se tady budu moct ukázat (hádám vždycky tak 2x do týdne).No proč to ani nechtějte vědět..
Vlastně se stydím,protože se tím přidám k dalším tisícům pozastavených blogů v rámci uzavírání známek.Takže..se omlouvám/stydím/trpím/umírám.SBčka teda budu obýhat maximálně dvakrát do týdne a vůbec nevím jak často sem bude něco přibývat..-_-"
Pyrit

In the world and the sea [SpainxFrance]

22. května 2012 v 9:20 | Pyrit |  Doujinshi
Dnes se moc yaoi nedočkáte, spíš jen tak náznakově. Chtělo by to pokračování. I přesto, pohled na Francii, jak se stydí, je jednoduše k nezaplacení ^^Ah, jak ráda bych přeložila to, co Francie zpíval, kdybych to jen dokázala přečíst xD Jinak jak už vám mohlo dojít jde o Hetalii (takže hetalisty potěším x3) a ti co hetalii neviděli/nečetli to pochopí tak jako tak ;) Enjoy it.
Varování: shonen-ai
Víc perex..

Nolwe I

21. května 2012 v 20:58 | Pyrit

Takže,tenhle článek je speciálně pro moje otravné spolužáky.Prosím pokud sem lezete,popřípadě mnou opovrhujete..přečtěte si to.Myslete si co chcete,ale chci vám ukázat jak dokážete být někdy bezohlední.A vy ohledy opravdu neberete...

Strašně dlouho jsem nevěděla jestli ten článek napsat klasicky "ich" formou,nebo ho šoupnout do pohledu třetí osoby..Bylo to asi v den kdy jsem začala číst knížku "Peklo" musím vám na ni napsat recenzi.Ale právě ona mě donutila ,napsat to jako vypravěč nikoliv účinkující.A taky vlastně "napsat to"..Protože jsem prostě za svůj život udělala dost špatnejch věcí a jestli někdy skončím v pekle bylo by fajn o sobě alespoň něco napsat..
Berte to jako autobiografii,kterou nikdy nikdo nebude číst,ale je pro mě důležitá už jenom tím že "je".První část je o poslední periodě mého života,o nejtěžším období ,které nastalo hned po vánocích, a taky o tom jak jsem potkala brášku..Nesnažte se to pochopit,berte to tak jak to je.Dozvíte se o mě docela děsivé věci.Upřímě by mě zajímalo,jestli si to přečte někdo ze třídy..Třeba mě konečně začnou pomlouvat a budu mít pádný důvod z té školy odejít.

Vlastně se neznají ani tak dlouho,uvědomila si když vykoukla z okna na sousedovic dvojčata.Moc toho jeden o druhém taky nevědí,podrbala se na bradě.Jak může být úplně cizí člověk nazýván bratrem?Ne..ona by tak nikdy nikomu neříkala jenom z rozmaru,ke svému vlastnímu překvapení si rodiny vážila až moc,takže musel být bratr se vším všudy.

Taková ta normální panika

21. května 2012 v 14:29 | Pyrit |  moje články
Ano, pokud sem zabrouzdáte častěji než jednou za pět let (mimochodem tento blog ani neexistuje tak dlouho...ha ha..).Určitě jste si všimli že je ,řádově čtyři dny z každého měsíce, hlavní stránka zaspamovaná něčím, co by se dalo nazývat "deník". Takže echm..možná na to někdy vytvořím rubriku,ale to teď nechme stranou.Výtejte v deníku holky (pokud se tak můžu nazývat?),která má kočku s oficiálním jménem "Hňup",imunitu jako papír a právě teď jí otec tančí na zahradě něco jako "indiánský grilovací tanec".
Moje sestra odjela na pět dní na školu v přírodě..což znamená že budu v té růžové klecy,kterou moji rodiče směle nazývají pokoj,zcela sama.To by mohlo být i docela příjemné,ovšem musíte uvážit že jsem člověk který se ještě stále bojí své díry pod postelí...
Právě mám před sebou něco co by se dalo nazvat jako "odpolední káva" ovšem dovolte mi vynechat toto klišé.Venku je teplo a přestože je naše zahrada až nestoudně malinká a je na ni vidět ze všech domů co jsou okolo (protože ten náš je nejmenší a není tu žádné soukromí) mám vytažený notebook na zahradní houpačce (1400,- z OBI -_-) a popíjím kávu.
Ve všem jsem se poslední dobou ztratila.nic nechápu,nic mi nede,o nic mi nejde a nepomáhá tomu ani skutečnost že bych se prostě měla zabořit do učení a nechat všechno plynout..jenom tak bez mé pomoci.Vlastně jsem vždycky byla člověk který rád všechno řešil a každý se mi rád svěřoval.Přecejenom to obtloustlé dítě s brýlemi nevypadalo nijak nebezpečně,takže jsem na svých bedrech klasicky vláčela tajemství celého města.Je velice snadné udělat ze sebe takovou emocionální popelnici stačí být na všechny milá a laskavá.Problém nastává v okamžik, kdy se vám opravdu nehodí poslouchat stupidní problémy a nemáte čas na to je řešit.Přesně proto moji přátele tohle mé období nemají rádi.Období kdy prostě vypnu mobil a neodpovídám,nechodím na facebook a celkově nedávám vědět o své existenci. Teď to zní jako bych byla nějaká celebrita -_-".Ale musíte uznat že je příjemné prostě vypnout telefon,pustit si oblíbený film a výmluvu na téma "Proč se mi neozveš?" vymýšlet až když se s tím člověkem potkáte osobně.Být na chvilku ta kterou nikdo nezná,zklamána vlastní existencí a civilizací obecně,chovat se prostě jako rozežraný umělec.
Na náladě mi nepřidá ani fakt,že učení oddaluji na později už třetí hodinu,jsem holt špatný student ve všech směrech.Nedokážu si sednout ani k nejmilejšímu předmětu a konečně se do toho sešitu podívat...
Pokud mluvíme o panice v Pyritině stylu,znamená to že s nikým nemluvím,chci se zamknout v pokoji od kterého nejmíň 11let není klíč a mluvím sama se sebou popřípadě s hrnkem od kafe nebo sešitem válejícím se na stole.
Takže to by bylo k sympatickému obdobý "měsíc před uzavíráním známek" asi tak všechno..

Pyrit

Život je vážně pes

20. května 2012 v 21:49 | Pyrit |  moje články

Tak za prvé já chápu že se nechcete dozvědět nic o mém soukromí..tak to prostě nečtěte a ignorujte! xD

Takee má zakázáno lézt na počítač

a nesmí se dívat na anime ani číst mangu.Jeden z jejich rodičů odhalil nejstřeženější tajemství všech yaoi-sestřiček..a to...oblíbená yaoi videa na youtube!
Ano i já vím jak děsně složité je vysvětlovat matce,že to druhý je holka..(jde to dost blbě to vám řeknu..)Takže už jsem si koupila konzervativní kostým (sako a sukni) protože normálně bych ve volném čase přijela oblečená jako trhan (čtěte Nana) a nejspíš se za ní v nejbližší době podívám a přimluvím se.-_-

Můj bratr nejspíš někde vesele tleje

a po jeho mrtvole skákaj bezdomovci.Ten nevděčný a neohleduplný člověk už se mi nejmíň týden neozval..A vzhledem k tomu že je to debilní-gay-hovado-který-si-neumí-uklidit-ani-pokoj-a-má-lehce-depresivní-a-sebevražedné-sklony..Vůbec nevím co se s ním děje. (Jenomna vysvětlení..není to můj pravej brácha..já žádnýho sourozence kromě mojí sestry/ptakopyska nemám..Prostě mi dovolil říkat mu onii-san..dlouhej příběh)

Následuje pouze osobní průřez událostmi posledních dnů

Takže..darmošlapka neslyší na svoje jméno..jediné jméno na které slyší je "Hňup" -_- Hehe..nejspíš je vám jasné kdo to zavinil..byla jsem prostě sama doma a neměla jsem náladu na hraní s kočkou..tak jsem ji furt odkopávala a říkala jí Hňupe..no a teď už se z toho stalo oficiální jméno.
~Konečně jsem si volala víc než hodinu s kamarádkou.~
~Dozvěděla jsem se že jméno Prit zní drsně xD Tento výrok uskutečnil Hadryel (nikdy se nedozvíte kdo to je :P)~
~Vůbec nevím co to melu protože na mě celou dobu mluví kamarádka o nějakým klukovi *vůbec mě to nezajmá nechci-kluka-mám-anime-brášku-sebbyho-takee-blog-a-nově-i-hadryela xD*~
Pyrit


Jsi Japano-maniak?

20. května 2012 v 13:01 | Pyrit |  moje články
Takže tak nějak jsem přemýšlela o tom..co jsem vlastně za typ člověka,a taky jestli v tom nejsem sama.-_-" V pondělí jsme v občance řešili otázku "vlastenectví"..No a já jako člověk kterej ČR vážně zrovna nemusí a už se těší až odsud jednou vypadne,jsem si nemohla odpustit článek o tom jak teda takový ne-vlastenec-ale-japanofil vlastně vypadá.

1. Zastáváš názor že japonsko je prostě best.
2.Kdykoliv potkáš nějakou japonskou turistickou výpravu,usmíváš se na ně jako měsíček na hnoji a odpustíš jim i to že si fotí každého druhého bezdomovce.
3.Už máš naplánované že se někdy podíváš do japonska.
4.Obyčejný příbor už jsi dávno vyměnil za dřevěné hůlky a kdyby to šlo,určitě jimi jíš i bramborovou kaši.
5.S velikou oblibou alespoň občas použiješ nějaké japonské slovíčko.
6.Židle a stůl ti připadnou moc nudné,prostě na kolena,na kolena..
7.Když někdo uráží asijské národy,nejradši bys mu nacpal hlavu do zadku nejbližšího sněhuláka.
8.Kdykoliv k někomu jdeš,poznáváš nového člověka nebo se ti prostě chce,ukloníš se předtím než pozdravíš.
9.Posloucháš J-skupiny,ikdyž ostatní tvrdí že je tvoje hudba leda velká sračka.
10.Opravdu bys po přečtení tohohle článku nejradši sbalil saky paky a vyrazil na nejbližší letadlo do "země zaslíbené" (Japonsko)

Tak co říkáte? Splňujete alespon většinu bodů?Já všechny..
Nutno podotknout že když se návštěvám ukláním tak pochybují o mém duševním zdraví..Při mém hlasitém "Itadakimasu" před tím než se dám do jídla ,moje matka dostává srdeční příhody.A japonští turisté si o mě musí myslet že jsem největší úchyl světa,když na ně čumím ,ikdyž se právě vesele střídá hlídka před pražským hradem..^_^"
Ale..koho to zajímá? xD

~UNPS~

19. května 2012 v 20:38 | Pyrit |  Obrázky
Tohle videjko je jedno z mála,který se mi včera rozjeli ^^ Vážně...jak jako že "nezpřístupněno pro vaši zemi"?! To bydlím v zemi nezemi kurva?! Každopádně je to strašně rozkošné (a ještě k tomu je u toho moje oblíbená písnička :3) Enjoy it!
Mimochodem je to japonsky takže přečtete leda velký kulový..ale já myslím že to není potřeba ^_^".
Varování: Shonen-ai

Pyrit konečně uklidila -_-"

19. května 2012 v 10:35 | Pyrit |  moje články
Teda ten drocell mě strašně zabil..ani nevím proč xD Jedna z nejvíc sexy postav z kuroshitsuji tancuje polonahá a já místo toho abych krvácela..tak se směju xD
Nevím proč,ale aktivita blogu nějak moc prudce stoupla..Což je jenom dobře xD.Jak víte tak pátek je vždycky den při kterém projíždím blogy a hledám nějaký který bych mohla celý víkend stalkrovat.Bohužel tento pátek mi to nějak moc nejde a zatím jsem žádný hodně kvalitní ne-anime blog neviděla. -_-
Každopádně jsem se konečně rozhodla udělat pořádek ve svých SB
Jak můžete vidět,neaktivní sráči zmizeli...ale sloupeček zůstal skoro stejně dlouhý jak to?
Musím za to poděkovat adminkám opravdu úžasných blogů:
Ooo můj bože děkuji že někdo tak úžasný jako vy se obtěžuje být mým SB *klaní se vám* ^^
Mimochodem všechny blogy jsou opravdu pěkné takže tam vy ostatní okamžitě mazejte. A mám další překvapení,blog Katsuki mě opravdu velice potěšil.Protože je novým přírustkem do mého soukromého seznamu yaoi sestřiček.*w*
Diplomek (←vážně infantilní slovo -_-") pro Katsuki bude asi zítra -_-"

[Uta no prince sama] Doujinshi

18. května 2012 v 14:00 | Pyrit |  Knížky
Mám pro vás překvapení ^^ ově sem budu přidávat i doujinshi.

Takže nebyla bych to já..abych alespoň jeden den z týdne neoslavila nějakou prasárnou xD A tady to máte...
Umíte si představit jak je strašně těšké najít i jediný doujinshi na Uta no prince sama?! Ne? Já už jo! V češtině je to najít v podstatě nemožné..Včera jsem hledala takové doujinshi UNPS videa na youtube,všechny byli nehorázně kawai..ale když jsem si chtěla pustit poslední dvě tak se mi objevilo: "Toto video není přístupné pro vaši zemi"..To jsem kurva z narnie nebo co?!Abych se uklidnila,chtěla jsem najít nějaké vážně dobré doujinshi,ale zabralo mi to nejmíň půl hodiny! -_- Tady máte výsledek mé práce:
PS:Můžete si to prohlédnout ikdyž jste anime neviděli,akorát vám něco řeknu hádám k první a poslední kapitole.Natsuki je vlastně rozdvojená osobnost ,která se mění pomocí brýlí.Když je má ,je neuvěřitelně rozkošné přerostlé dítě a když je nemá,je to masochystické monstrum.
Přeji pěknou zábavu.^^"
Varování: Yaoi
Online: ZDE

Můj den popsaný stylem SH ^^

17. května 2012 v 14:36 | Pyrit |  moje výtvory
Prosím přečtěte si tento článek! Miluju ho,dal mi strašnou práci,strašně jsem se u něj nasmála a hlavně je opravdu detailní a vše popisující!Možná vás zajímá co to znamená SH..Znamená to sekaiichi hatsukoi.Protože..takovejhle den opravdu nikdy nechtějte zažít..(není to dnešek..ale tenhle článek vznikal docela dlouho tak mě omluvte..-_-")
Takže za prvé,jsem se ráno mohla v klidu vyspat a pak jít v klidu a míru k doktorce.
Jenže když jsem se vrátila domů...

Nic důležitého..anebo vlastně jo!

17. května 2012 v 14:05 | Pyrit |  moje články
Takže dneska jsem se rozhodla že mi bude úplně jedno že sem nikdo nechodí! ^(^_^)^
Prostě si ten blog budu psát stejně..ať někoho zajímá nebo ne!
Takže napravo máte video (respektive hlavně písničky) s velkým mixem "Uta no prince sama"..Je to už dlouho co jsem tohle anime viděla.Popravdě ještě před mojí yaoi a shonen-ai vlnou..-_-" ..Staré dobré časy.
Dneska je den vcelku na nic..kontrola u doktorky...MImochodem pro všechny co mi přáli štěstí při fyzice a biologii..děkuji.ALE biologie se nepsala *kope nohou do stolu potože se to učila jak debil*.Z fyziky to bude nejlíp dvojka (už bych asi opravdu měla umět převádět dm3 na m3...) A ještě k tomu jsme psali francouštinu. (teda vážně..jak můžu psát z něčeho na co jsem celý týden nebyla?!) A z toho vyšla trojka..
Taky jsem se dneska rozhodla že se alespoň pokusím vytvořit něco jako mangu.(Ok bude to vypadat jako od prasečího kopýtka..ale co) A potřebuju poradit.
Dole máte anketu,kterou z mých povídek bych mohla zvěčnit. Jenom pro pořádek: Donuts (shonen-ai),rice (yaoi) , teddy(shoujo), onii-san(yaoi,smutné) Breathing(smut.,psych)
Takže předem děkuji za rady ^^
A jako poslední tu máte vyjádření k mé nadpozemské lennosti (protože jsem prostě dlouho nic nenapsala)

"He Dedicated to Roses"+online

16. května 2012 v 16:54 | Pyrit |  Knížky
Tak, ano už dlouho jsem nepřidávala žádnou recenzi.Máme tu mangu
He Dedicated to Roses

Děj:Choi Ida opravdu nemá lehký život. Když byla malá, firma rodičů zbankrotovala a "zachránila" je bohatá rodinka, u kterých teď bydlí a snaží se, jak jen mohou, aby splatili dluh. To by ale ještě nebyla taková katastrofa, kdyby Ida nemusela posluhovat jejich rozmazlené dcerušce Mimi, která jí při každé dobré příležitosti nezapomene ztrapnit. Ida pro ní v podstatě musí dělat úplně všechno a nesmí říct jediné slovo, které by bylo útokem na její paničku. Z toho je ale dívka víc než frustrovaná.Aby se nějak odreagovala, převléká se za chlapce a mlátí okolo všechny, co si to zaslouží. A právě jen jako Choi Yodai - ve svém chlapeckém převleku - se cítí alespoň trochu dobře a má snad i přátele. Jenže život s Mimi se stává čím dál tím horším, tolik vzteku, tolik poníže. Z jejích spárů ale není úniku... Všechny Miminy přečiny padají na Idu a Mimi se jí nebojí ještě další a další problémy přidělávat - baví jí to, trápit svoji služku musí být bomba.

Moje hodnocení:Velice dobrá oddechovka.Romantika,násilí,krev,komedie,pěkná kresba...Až na to že se do ubohé Idy zamilují hned tři chlapci! TT_TT Mě je vždycky těch ostatních kluků tak moc líto! (zvláště v tomto případě! T^T) Ale stojí to za přečtení. Online na A-M je myslím 5kapitol ostatní jsou v angličtině,ale je to velice jednoduché a zábavné číst,takže doufám že se do ní pustíte ;)
PS: Jsem jediná kdo lituje tlusťocha? xD


Pyrit

Ok..teď vážně..jsem student

15. května 2012 v 13:23 | Pyrit |  moje články
Chochoo..dneska je den na zabití..A to jako vážně.Dokonce jsem i spala a stejně ve škole od rána zívám. Soukromý monolog mezi mím svědomím a mnou:
Né Pyrit nesmíš nad tou knížkou usnout,nesmíš.Je to nefér vůči tvému studijnímu průkazu!
Ale když mě se tak chce!
Vymýšlej něco,kresli si! Hlavně proboha neusni!
Takže jsem celou hodinu dějepisu a chemie strávila tím,že jsem si dělala čárky do sešitu a počítala každou vteřinu. A to se tam ještě musím vrátit a trpět to tam až do půl čtvrté!
Paráda..a mimochodem moje SB oběhnu až večer (čtěte v noci). Stalo se něco děsivého..Zítra totiž píšeme z biologie a fyziky.He..Vážně vždyť já do fyziky nemám od začátku školního roku ani sešit natož zápis!
A biologie? Hehe..
Takže dneska přepínám do studijního módu. (blbost)
S pozdravem Pyrit

Jste sbírka bab a nikde chlap!

13. května 2012 v 19:24 | Pyrit |  moje články
Ano ..můj typicky ujeťácký název pro článek..
Proč bab? Vlastně za to může Nana..Konkrétně Nana Osaki. Ok já chápu že je to film/seriál/anime/pohádka ,ale připadne mi úžasné že něčemu tak věří.Že se drží svého snu pracuje na něm a stejně tak ji nezajmá co si o ní myslí ostatní..
Upřípmě taky bych si chtěla slíbit že se jednou vydám do Tokia a všechno co k tomu budu potřebovat je kytara a cigareta.
První co si druhá Nana řekla když ji ve vlaku uviděla bylo: "páni ta je krásná"..no řekněte mi sami,kdo by si to asi v česku pomyslel o holce co vypadá jako ona? Jakmile na sobě máte síťované punčochy jste děvka,roztrhané triko značí že jste vandal a to ani nemluvím o botách na platformě. Ale jít proti proudu? Sotva...dav by vás velice rychle zašlapal do země,seběvědomí by spáchalo sebevraždu a hrdost by se šla zfetovat.
Chtěla bych znát někoho jako je Nana.
Chci být Nana.

Ale teď vážně,kdo do toho jde se mnou?

Já jsem to dneska přidala na svůj seznam věcí které za svůj život musím stihnout. Ano je to hned pod tím že po maturitě řeknu mé učitelce francouštiny krávo a vyzkouším bungee jumping. Dneska jsem si slíbila,že se jednou podívám do tokia,a jediné co si ssebou vezmu bude malý baťůžek a krabička cigaret.
Od teďka to totiž udělám jinak! Budu se víc smát,budu se víc křenit na babky které ze mě v mhd už teď dostávají infarkt,budu se víc snažit,konečně si najdu věc za kterou půjdu.
Protože...

Protože každý by měl, alespoň na chvíli, být Nana.


Grrr

12. května 2012 v 21:30 | Pyrit |  moje články
Víte co je vážně těžké?Mít dva nejlepší kamarády jenom přes internet (vlastně tři ,ale tohle se týká jenom těch dvou).Když jsem nad tím přemýšlela,tak vlastně celá otaku "komunita" to má ve všedním (reálném/hraném) světě dost těžké.
(Mimochodem tihle u Clauda dost dobře vystihli ksicht ♥)

Málokdy se stane že je nějaký otaku přímo ve vašem okolí, a pokud ano,nikdo vám nezaručí že si padnete do oka.

A tak od rána do večera sedím u počítače (pokud mi to zrovna nezakážou -_-) A pak poslouchám jak jsem líné dítě a ať okamžitě vypadnu..Ale já bych moc ráda vypadla! Nechtěl by nějakej vědec už konečně vymyslet teleport?!
(Tedy ne že bych o teleportu už nefantazírovala...přemýšlela jsem jak by to asi vypadala s teleportem hned po tom co jsem si představovala pokoj plný čokolády a skluzavku do kuchyně..)

Živí lidé jsou daleko nudnější a ošklivější než ti kreslení.

I ten největší škareďák ostříhaný podle hrnce ,který má předkus, by jako kreslený vypadal minimálně roztomile.

Nikdo nechápe vaše přemrštěné emocionální výlevy.

No zkuste si někomu na ulici skočit kolem krku..-_-"(vlastní zkušenost)

Věci jako fialové vlasy,roztrhané kalhoty ujeté boty a nármky jsou tabu.

Nebo na vás minimálně každý čumí jako na debila.(Né že mě by to bavilo..vlastní zkušenost)

Dostáváme nadáno za naše "snění" ve dne.

To není snění ani fantasmagorie..My si jenom dokreslujeme realitu.(dokreslujeme většinou platí doslova...vlastní zkušenost).

Neustále jsou před námi odsuzovány Asijské národy a anime(manga)

Mám pocit že každý z nich má doma něco od značky Samsung (japonsko),tričko(vietnamská tržnice),rýže(čína),látky(taiwan),čaj(indie).Na pokemonech byl odkojený každý z nás. A proč vůbec melou hovna na věci o kterejch nic neví?!

Docela vyčerpávající článek jednoho momentálně pekelně rozzuřeného otaku.-_-"
Oyasumi ,Pyrit.

Překvapení

12. května 2012 v 17:50 | Pyrit |  moje výtvory
Takže vážně se omlouvám..dneska jsem celý den měla "práci" ..ano pomáhala jsem s podřadnými domácími pracemi (vysávání,poslouchání toho jak jsem nepořádná,dávání oblečení na charitu..).Ale!
Stalo se něco neuvěřitelného..jak už víte mám dvě kočky..nebo spíš měla jsem..
Ano do mojí kočka bandy přišel nový člen.Prozatimní jméno je Darmošlapka..-_-" ovšem kdyby měl někdo lepší nápad dejte vědět.

Den splněných přání (povinností)

11. května 2012 v 21:47 | Pyrit |  moje články

Tákže..

Konečně jsem si zasunula Hetalii do knihovny.
Konečně jsem se začala dívat na anime NANA.
Konečně jsem spravila už dávno rozstříhaný rifle.
Konečně jsem si uklidila v pokoji.
Konečně jsem sundala seržantu kocourovi tu nechutnou rolničku.
Konečně jsem dočetla knížku "Na dně".
Konečně jsem snědla ten zbytek jogurtu co byl v lednici.
Konečně jsem začala s povídkou.
Konečně jsem zase něco načmárala.
Konečně jsem si nalakovala nehty.
Konečně jsem vyhodila ten obal od milky co byl pod skříní.
Konečně jsem si vyleštila brýle..
Je toho dost že? *je na sebe hrdá* Ikdyž většina z toho vlastně ani moc nejsou povinnosti..-_-"
Omlouvám se Takee a Mizuki protože jsem se dneska neobjevila na žádné sociální síti na které mám účet..Jo a kdo jste ještě neviděli Anime NANA rozhodně se na něj podívejte..
Začala jsem koukat včera..no a protože jsem protě Pyrit(čtěte magor) už mám dodívaných deset dílů..(ano opět inteligentně strávený čas) Ovšem stojí to za to.Na zítra nachystám recenzi/první dojmy/díly online.
A teď se jdu konečně vyspat
Pyrit

Gomene..

10. května 2012 v 23:42 | Pyrit |  moje články
Vážně jsem přišla na to že vás obtěžuju..-_-" Nejmíň předposlední tři články se totiž týkají jenom mě a mých keců..Takže víc obecného,víc videí,víc povídek,víc japano-mánie.

Je pěkné toho tolik naslibovat jen co je pravda.. No teď se tedy pustím do psaní povídky.
Mimochodem včera jsem zjistila něco děsivého..už odzačátku svojí Otaku-kariéry,si slibuju že se konečně podívám na anime NANA..ale ještě jsem ho neviděla!Je to vážně tak skvělé? Kdyžtak hoďte koment jaký na něj máte názor (-_^)