!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Proč jsem si koupila ten BAZAAR?

27. dubna 2012 v 10:26 | Pyrit |  moje články
Takže za prvé se omlouvám,celý víkend se neobjevím v blízkosti internetu ani počítače,vinou nejmenované matky..
Začala bych tím že možná někdo nevíte co to Bazaar je. Jde o "módní" časopis (doufám že se vám teď nepostavili všechny chlupy a nešli jste zvracet..já vím všechno je to pakáž..).Nicméně pokud bych někdy někomu měla nějaký takový časopis doporučit,volila bych určitě tenhle (a teď přijde překvapení..mám jemu podobných doma pěknou spoustu..^_^;;)

Už jako malá jsem s modelkami nikdy nesympatizovala.
(vlastně je nenáviděla a opovrhovala jimi) Není se čemu divit byla jsem "koule sádla" a brejlatej šprt. Když jsem viděla ty blbky z "Česká MISS" dělali se mi mžitky před očima a v rukou jsem nějakým nedopatřením okamžitě držela samopal.

Prásk!

Nikdy nebyla větší deprese než ta,kterou jsem prožívala každý rok v době trvání této soutěže. A přesto mě vždycky lákalo projíždět články módních časopisů koukat na všechny ty krásné paní a hlavně oblečení ,které měli na sobě. Nemálo z nás snilo o tom že bude modním návrhářem ,nebo modelkou. Proč taky ne ,že? Ale pak se většinou probereme do drsné reality...
Nemáme nervy,výdrž ani zkušenosti na šití šatů a naše váha rozhodně neukazuje úctyhodných čtyřicet kilo (teda alespoň ta moje ne..) .A tak se alespoň vyhneme 100kč utraceným za těchto pár stránek a obětujeme život ušlechtilejším cílům.Jako povolání doktora,instalatéra,fotografa,popeláře,editora atd.

Logické..

Ale přecejenom se tu oběvují lidé jako jsem já....
Nikdy mě nepřestalo bavit koukat na krásné "paní" z časopisů,nemám výčitky ,protože půlka mého týdenního kapesného padla na 200stránek časopisu (70kč! Věřili byste tomu?!.. ok..nedostávám velké kapesné,jsem socka já to chápu..).
Pořád bych chtěla umět šít nádherné šaty a moc bych chtěla fotit s Georgiou May Jagger. Nikdy nepřestanu vraždit pohledem ty krávy které se nakrucují v české miss a nikdy nepřestanu číst o rtěnkách které stojí víc peněz než můj notebook.

Proč?

Možná se tak narodila....Možná je to MAYBELLINE!
Pyrit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex///Takee (Takeelick Takeeson Takeesaurus) Alex///Takee (Takeelick Takeeson Takeesaurus) | 27. dubna 2012 v 19:37 | Reagovat

Zajímavé.. Ach kéž by byl časák o manze a anime :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama