!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

"Platina"

17. dubna 2012 v 11:38 | Pyrit |  Knížky
Takže máme tu nový den! Mimochodem konečně jsem mohla trošku povolit ve škole takže se k vám všem dnes odpoledne vrátím ^^! Máme tu recenzi na mangu. Enjoy it!
Ok takže tahle se v mé knihovně vzala více méně omylem. Nebyla moc drahá (a hlavně jsem si nutně potřebovala něco koupit..Jednak z důvodu jarní deprese a jednak proto že prostě otevřeli nové knihkupectví ^_^;;)
Jak jste mohli pochopit dá se sehnat ve všech standartních městech (to vím stoprocentně když je to i vtakové díře ve které bylím já..) a na ČR poličkách najdete zatím dva díly.

Děj: Dcera kdysi bohatých šlechticů Auna se po krachu rodiny dostane do služeb princezny Vellotte. Princezna jí jednoho dne svěří do péče lišáka Jenina, opředeného zvláštním kouzlem. Jenin se každých dvanáct hodin mění v mladého muže a naopak. Moc se toho nestane a taky...Kdo je tajemná Sára? (dozvíte se na konci knihy.A ani já to nečekala :D )

Moje hodnocení: Pokud jde o kresbu ,není to úplně moje krevní skupina,ale dá se. Nehledě na to že zbožnuji zvárnění chibíků ( neuvěřitelně rozkošní a vtipní!).Příběh? No zatím jsme se do něj zrovna moc nedostali ,ale alespoň se u první knihy zasmějete. Zvláště z důvodu nadprůměrné tajemnosti příběhu si určitě koupím i druhý díl (a taky proto že neumí zacházet s penězi). Je to prostě zajímavé a originální.Ovšem naprosto se nehodící pro lidi co nečtou rádi fantasy. Kouzelné království,čáry máry, holka která skáče se zbraní jako terminátor..No měli byste si to přečíst ;)
Pyrit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama