!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Valentine's Day

14. února 2012 v 19:13 | Pyrit |  moje články
Ano je to tady. Tákže mohla jsem vám napsat normální přání pokračování štěstí a těm nezadaným o něco menší deprese...Ale já ne! Právě proto že jsem člověk ,který ty deprese mít měl ...ALE nemá!
Don't love and cry... just say fuck and smile! Fuck YA VALENTINE!
Zaprvé je to jenom komernční tah (ale to je mi naprosto u kaďáčku, většina svátků už je komerce to je to poslední na co bych si stěžovala) Závažnější totiž je že je naprosto nemyslitelné přihlásit se v těchto dnech na Fejsbúk :D (umím to napsat jasný!→Facebook ) Musel by by být totiž úplně slepý aby ho následně stejně neoslepila vlna statusů typu→ Jsem tak sám, jsem tak hnusná, forever alone, ale pro mě také mnohem nesnesitelnější→ miluju tě zlatíčko, dnešek se svým bobánkem a podobně. Čas kolem 14.února pro mé okolí znamená veškeré mé výroky nasáklé stařeckým cynismem a krajně vražednými pohledy na jakékoliv srdíčko v blízkosti do 50ti metrů. A když má potom člověk jít akorát vytřídit blbej odpad a je donucen clonit si oči před krátkými sukněmi a všudy vyčuhujícími jazyky, pomalu propadám histerii a jsem schopná zabíjet. Ne nemám drahou polovičku, ne nedostávám valentínky, ne nejsem moc hezká a ne nejsem lesba!
Takže to bychom měli , možná až mi někdo bude na sv.Valentína mnout ruce proti zimě tak že by si o jiskřičky mohl s přehledem připálil ,změním názor ,ale v nejbližší době to neplánuju.
Užívejte si přeplněných kaváren jak chcete →JÁ JSEM ZATÍM SPOKOJENÁ. Nebo alespoň myslím. :D
PS: Kdyby mi přece jenom chtěl někdo něco poslat..Tak tohle ↑ :3
Pac a pusu
(bez pusy)
Vaše Pyrit :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kasispa kasispa | 21. února 2012 v 23:25 | Reagovat

hezké

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama