!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Anime účesy v reálu

14. února 2012 v 20:42 | Pyrit |  Obrázky
Tákže vzhledem k tomu že moje maminka je velice konzervativní a můj otec říká anime japonské sračky. Je pro ně naprosto nemyslitelné abych něco o tomto odvětví propagovala i nějak jinak než na blogu. Ale já jsem Pyrit ...Kámen který vypadá jako pravé zlato. Když uhodíte kladivem do zlata změní tvar. Když praštíte pyrit ,rozsype se a zbude nám jen zlatý prášek. Jo umím měnit skupenství a přesně takhle se chci zbavit té konzervativní kukly ,která mi byla vytvořena ještě dlouho před tím než jsem se narodila.
A tak si Pyrit jednou řekla uděláme si nějaký hodně velký peklo na hlavě. A bylo to. Teda vlastně nebylo ale začalo se vybírat,studovat a nakreslovat. Došla k těmto závěrům→
tohle ani nezkoušejte.. vlasy se vám takhle nikdy nezlomí(vlastní zkušenost...)
tohle sice vyrobit lze ale....
počítejte s hodinou u zrcadla..
a navždy znetvořenými vlasy. S těmi to vůbec bude po jakémkoliv z těchto účesů špatné. A já jako člověk který je na svoje vlasy neuvěřitelně vysazený , s tím mám trochu problém. Takže tímhle u mě naděje na nějaké peklo na hlavě nejspíš zkončily... Kdykoliv totiž vidím žehličku na vlasy, kropím se prevetivně svědcenou vodou a tupírování ,popřípadě každodenní gelování je téma jak se říká "tabu".
Ale stejně jsem nemohla odolat a hledala dál..
Tohle je taky úžasné. Stejně obětujete zrcadlu 20minut. (s mím vztávacím režimem naprosto nemožné) ,ale výsledek je geniální :3 problém je v tom že je to klučičí účes. Je jich podstatně víc ,protože kratší vlasy se rychleji upraví a celkový dojem bývá většinou efektivnější. Protože nakreslené vlasy se opravdu od těch reálných většinou hooodně liší.
jako například tohle...ať se snažíte sebevíc váš cop nikdy nebude vypadat takhle..!
Maximálně takhle →
a stejně není nikde zaručeno že se vám to povede napoprvé (někdy se vám to nepovede za celý den..) ←vlastní zkušenost. O.O
Dobrá inspirace může být nalezena i v scene účesech. Ale ty mi připadají všechny takové stejné..
takže pokud máte někdo nějakej dobrej typ na relativně reálné vlasy , dejte vědět. Chtělo byto nějakej střih se kterým by nebylo moc práce a byla by šance že za chvíli nebudu plešatá..:D Pyri děkuje.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama