!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Info Special A

27. ledna 2012 v 17:56 | Kyoko |  Special A
Hikari byla vždycky dost průbojná a nikdy na ní neměl.
Pak se ale objevil Takishima Kei, který byl ve všem lepší než ona. Nikdy ho v ničem nedokázala porazit. Ani po dlouhých letech, kdy se dostala do zvláštní A třídy o sedmi nejlepších studentech a je obdivovaná všemi ve škole, však není spokojená.
Special A třída se možná nemusí učit, pobývá si v nádherném skleníku a tráví čas popíjením čaje, ale zase v ní všichni musejí mít jen ty nejlepší výsledky. A její podivné seskupení? Top 2 - Hikari,
top 3 - Yamamoto Jun, syn hudebního producenta se skělým hlasem,
top 4 - Yamamoto Megumi, Junina sestřička(dvojče), co vůbec nemluví, aby si "chránila" svůj hlas,co funguje spíš jako příšerná zbraň,
top 5 - Karino Tadashi, syn ředitele školy, který miluje jídlo a má dost divné návyky,
top 6 - Toudou Akira, dcera prezidenta aerolinek, co možná vypadá mile, ale umí být i nebezpečná, a
top 7 - Tsuji Ryuu, syn rezidenta společnosti se sportovními potřebami, co si za domácí mazlíčky bere dost neobvyklá zvířátka, na která většinou dvojčata neuvěřitelně žárlí.
A top 1, nejlepší student? No, kdo jiný než Takishima Kei! A právě on je důvodem Hikarina nedostatečného uspokojení, neboť i po těch letech je pořád jen druhá, Kei je neustále o krok napřed.
Proto se ho Hikari snaží ve všem úporně porazit, ale prostě se jí to stále nevede, ať už se jedná o cokoliv. Navíc Kei není třikrát milý, pořád jen trousí koelm narážky. Pravdou však je, že má Hikari rád, i když ta si to moc neuvědomuje...
Pěkné, vtipné anime, na které se dobře kouká a nijak vám nemůže zkazit náladu(až na případy, kdy jste naprostý lemplové jako já, vě škole to s váma jde od desíti k pěti a ještě k tomu se pak koukáte na partičku lidí, kteří jsou až přespříliš inteligentní - to trochu naštve). Je jednoduché, nijak zvlášť komplikované, má pěknou kresbu a fajn příběh.
Epizod: 24
Režie: Yoshikazu Miyao
Manga: Maki Minami
Mé hodnocení:
Special A bylo vůbec první anime na které jsem se dívala ,a byla jsem z něho strašně unešená .S odstupem času si nejsem jistá jestli je opravdu tak skvělé nebo to byl jen první dojem.Každopádně vás čeká hlavně zábava. Jsou tam opravdu chvíle kdy se budete muset smát strašně nahlas ,což moje milovaná maminka s velikou radostí odstuzuje :D. Trocha té romantiky a naprosto emocionálně natvrdlá hrdinka prostě klasika. Je to seriál toho stylu že minimálně v prvním návalu blaženosti po jeho dokoukání budete každému tvrdit že budute tvrdě pracovat aby jste byl taky nejlepší.. :D Docela dobré na odpočinek a na závěr velký zvrat , nechybí ani dny na pláži a školní festival tak jako to ostatně od průměrného anime očekáváme. Každopádně doporučuji shlédnout :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama