!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Info Antique Bakery

27. ledna 2012 v 18:21 | Kyoko |  Antique Bakery
Cukrárna! Nápad se zrodil v hlavě Keiichira Tachibany, který ze dne na den skončil s kariérou obchodníka a rozhodl se založit si cukrárnu plnou zákusků, šlehačkových dortů a jiných dobrot. Ke štěstí už mu chyběl jen talentovaný cukrář. Yuusuke Ono je přesně takový, ale provází ho divná pověst, protože z každého zaměstnání ho i přes nesporné nadání do roka vyhodí. Šíří totiž kolem sebe auru sexuální touhy a všichni muži - gayové i heterosexuálové se o něj rvou jako psi. Jen Tachibana tvoří výjimku, protože to byl on, kdo před lety Ona ještě na škole odmítl. Protože nemá žádnou touhu po něm vyjíždět, musí jim to v obchodě zákonitě klapat.Posléze se přidají ještě další 2 zaměstnanci. Bývalý boxer a naprosto neschopný "bodyguard".


Hodnocení:
Pokud čekáte nějakou super nudnou oddechovku jste docela na omylu. Antique kakery se řadí mezi tři různé žánry které jsou v některých dílech více a v některých méně vyčnívající. 1.romantika POZOR VAROVÁNÍ OBSAHUJE PRVKY YAOI! takže pokud se vám to hnusí tak asi radši ne, ale nečekejte ani žádnou super slaďárnu/prasárnu jsou tu zmíněny staré i přítomné vztahy ovšem nijak přehnaně ,ale i romantici si přijdou na své. 2.Komedie vtipné části tohohle anime opravdu miluju ,další které si dávám do složky hzlasitých výbuchů a naprosto zbožňuji stvárnění emocionálních chvílý (ty ksichty se někdy neadaj zvládnout :DD) .3.Detektivka tento žánr se vyskytuje až v druhé polovině ,nijak to s ním nepřehánějí ...jokata ^^ sama totiž detektivky moc nemusím ale rozhodně jsem se nenudila. Jelikož detektivní zápletku mistrovsky vyvážily humorem a sarkasmem.
Mrzí mě že není až tak známé protože se opravdu povedlo.Je to lehce oddechové. Doporučila bych ho na chvíle kdy se vám nechce koukat na krev ani na hrdinku s IQ tykve.Idální k hrnku kafe a zajídání stresu ;)
Na tohle se musíte podívat ^ ^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama