!Blog momentálně trochu-pozastaven!

Chceš spřátelit? Klikni SEM (spřátelování je časově omezeno tak honem ^^)

Aktuální kapitola Donuts: Tady

Leden 2012

Online skip beat

28. ledna 2012 v 21:00 | Kyoko |  Skip Beat
Všechny díly jsou s cz titulkami a bez limitů :3 příjemné shlédnutí
ertet

http://www.zkouknito.cz/video_73194_skip-beat-06-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73196_skip-beat-07-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73197_skip-beat-08-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73198_skip-beat-09-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73199_skip-beat-10-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73201_skip-beat-11-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73203_skip-beat-12-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73205_skip-beat-13-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73207_skip-beat-14-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73208_skip-beat-15-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73211_skip-beat-16-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73213_skip-beat-17-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73214_skip-beat-18-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73217_skip-beat-19-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73222_skip-beat-20-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73223_skip-beat-21-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73224_skip-beat-22-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73225_skip-beat-23-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73226_skip-beat-24-cz-titulky
http://www.zkouknito.cz/video_73227_skip-beat-25-cz-titulky

Info skip beat

28. ledna 2012 v 20:45 | Kyoko |  Skip Beat
Mogami kyoko je šestnáctiletá holka, která odešla ze školy. Proč? Aby pomohla svému kamarádovi z dětství, Fuwovi Shotarovi, dosáhnout jeho snu být známým zpěvákem. A Shotarovi se to podařilo. A Kyoko, která je do něj beznadějně zamilovaná, mu od té doby dělá služku. Ono kdyby Shotaro byl nějakej hodnej hošánek, ani by to moc nevadilo. Jenže Shotaro je namyšlenej egoistickej parchant, který si Kyoko oprvadu vzal sebou jenom na úklid. A Kyoko maká jak blázen ve třech pracích, aby se vůbec uživila. Když jednou nese Shotarovi oběd do jeho luxusního apartmá, zaslechne, jak se oní baví s jeho manažerkou. Shotaro manažerce právě říká, že Kyoko je dobrá jenom na domácí práce a že by se s ní jinak ani nezahazoval. A co udělá Kyoko? Ne, nezačne brečet. Ne, neuteče jako ta největší blbka a nezačne mít depku. Kyko-chan se hrozně rozčílí. Mrskne po Shotarovi oběd do ksichtu (ten bohužel uhne, takže z toho nic není) a kdyby tam nepřiběhla ochranka, Shotaro by měl po hlavě. Když ji ochranka odvádí, zařve na něj, že se mu pomstí a že bude úspěšnější než on. Shotaro se jí samozřejmě vysměje. Jenže, když si Kyoko něco vezme do hlavy, jen tak toho nenechá, a tak opravdu začne realizovat svoji pomstu. Nechá se ostříhat a obarvit vlasy, přestane nosit oblečení z doby kamenný a jde se na to! Jejím cílem je agentura, která konkuruje té Shotarově. Tam skoro umučí porotce, co sedí u talentových zkoušek a ten ji nakonec k přijímačkám dostane. Ale baych nezapomněla, ještě předtím v oné agentuře potká Tsurugu Rena, hlavní hvězdu agentury, nejslavnějšího herce Japonska a hlavně člověka, kterého Shotaro nesnáší úplně nejvíc. Když mu řekne že jde ke zkouškám jenom proto, že se chce pomstít, Ren jí řekne, že s takovou motivací to nikdy nemůže dokázat (jenže to nezná Kyoko-chan. Vlastně zná, ale to se dozvíte až později). Jenže Kyoko se nevzdá a opravdu se jí podaří do agentury dostat. Sice za trochu zvláštních okolností, ale přesto. A plán Pomsta Shotarovi se může uskutečnit!
šč

Moje hodnocení:
K tomuhle není co dodat,takovou srandu jen tak nezažijete . Pokud jsem řekla že jsem se u něčeho málem počůrala smíchy tak to byl bezpochyby skip beat. Docela romantická zápletka i části, hrdinka docela IQ tykve ale taky velice průbojná a silná. A ta humorná část nemá chybu,je to rozhodně jedno z nejlepší anime co jsem kdy viděla ( a to bylo hodně :D ) Celkově kresba taky dobrá a emoční záběry jak já říkám (tzn ksychty které dělají když je něco naštve nebo nadchne) jsou bezkonkurenční!!!! :DD Prostě kdo se na to nepodívá je pořádnej asshole!!
:33 miluju to!
(zvláště doporučuji epizody 10 a 11 :DDDD děcka to byla prdel..:D )

Obrázky Antique bakery

27. ledna 2012 v 18:27 | Kyoko5


Online Antique Bakery

27. ledna 2012 v 18:24 | Kyoko |  Antique Bakery
Najdete ho tady(s CZ titulkami)-> (je nutné se přihlásít ,ale myslím že to nebude žádný problém tu stránku zná snad každý a je vážně výborná ^^)
Příjemné sledování :)

Info Antique Bakery

27. ledna 2012 v 18:21 | Kyoko |  Antique Bakery
Cukrárna! Nápad se zrodil v hlavě Keiichira Tachibany, který ze dne na den skončil s kariérou obchodníka a rozhodl se založit si cukrárnu plnou zákusků, šlehačkových dortů a jiných dobrot. Ke štěstí už mu chyběl jen talentovaný cukrář. Yuusuke Ono je přesně takový, ale provází ho divná pověst, protože z každého zaměstnání ho i přes nesporné nadání do roka vyhodí. Šíří totiž kolem sebe auru sexuální touhy a všichni muži - gayové i heterosexuálové se o něj rvou jako psi. Jen Tachibana tvoří výjimku, protože to byl on, kdo před lety Ona ještě na škole odmítl. Protože nemá žádnou touhu po něm vyjíždět, musí jim to v obchodě zákonitě klapat.Posléze se přidají ještě další 2 zaměstnanci. Bývalý boxer a naprosto neschopný "bodyguard".


Hodnocení:
Pokud čekáte nějakou super nudnou oddechovku jste docela na omylu. Antique kakery se řadí mezi tři různé žánry které jsou v některých dílech více a v některých méně vyčnívající. 1.romantika POZOR VAROVÁNÍ OBSAHUJE PRVKY YAOI! takže pokud se vám to hnusí tak asi radši ne, ale nečekejte ani žádnou super slaďárnu/prasárnu jsou tu zmíněny staré i přítomné vztahy ovšem nijak přehnaně ,ale i romantici si přijdou na své. 2.Komedie vtipné části tohohle anime opravdu miluju ,další které si dávám do složky hzlasitých výbuchů a naprosto zbožňuji stvárnění emocionálních chvílý (ty ksichty se někdy neadaj zvládnout :DD) .3.Detektivka tento žánr se vyskytuje až v druhé polovině ,nijak to s ním nepřehánějí ...jokata ^^ sama totiž detektivky moc nemusím ale rozhodně jsem se nenudila. Jelikož detektivní zápletku mistrovsky vyvážily humorem a sarkasmem.
Mrzí mě že není až tak známé protože se opravdu povedlo.Je to lehce oddechové. Doporučila bych ho na chvíle kdy se vám nechce koukat na krev ani na hrdinku s IQ tykve.Idální k hrnku kafe a zajídání stresu ;)
Na tohle se musíte podívat ^ ^

Obrázky Special A

27. ledna 2012 v 18:06 | Kyoko |  Special Asgd


Online Special A

27. ledna 2012 v 17:59 | Kyoko |  Special A
Veškeré episody s českými titulkami najdete tady ->
(je to na zkouknito.cz a rutube žádné megavideo ,žádné limity )
Příjemnou zábavu ^^

Info Special A

27. ledna 2012 v 17:56 | Kyoko |  Special A
Hikari byla vždycky dost průbojná a nikdy na ní neměl.
Pak se ale objevil Takishima Kei, který byl ve všem lepší než ona. Nikdy ho v ničem nedokázala porazit. Ani po dlouhých letech, kdy se dostala do zvláštní A třídy o sedmi nejlepších studentech a je obdivovaná všemi ve škole, však není spokojená.
Special A třída se možná nemusí učit, pobývá si v nádherném skleníku a tráví čas popíjením čaje, ale zase v ní všichni musejí mít jen ty nejlepší výsledky. A její podivné seskupení? Top 2 - Hikari,
top 3 - Yamamoto Jun, syn hudebního producenta se skělým hlasem,
top 4 - Yamamoto Megumi, Junina sestřička(dvojče), co vůbec nemluví, aby si "chránila" svůj hlas,co funguje spíš jako příšerná zbraň,
top 5 - Karino Tadashi, syn ředitele školy, který miluje jídlo a má dost divné návyky,
top 6 - Toudou Akira, dcera prezidenta aerolinek, co možná vypadá mile, ale umí být i nebezpečná, a
top 7 - Tsuji Ryuu, syn rezidenta společnosti se sportovními potřebami, co si za domácí mazlíčky bere dost neobvyklá zvířátka, na která většinou dvojčata neuvěřitelně žárlí.
A top 1, nejlepší student? No, kdo jiný než Takishima Kei! A právě on je důvodem Hikarina nedostatečného uspokojení, neboť i po těch letech je pořád jen druhá, Kei je neustále o krok napřed.
Proto se ho Hikari snaží ve všem úporně porazit, ale prostě se jí to stále nevede, ať už se jedná o cokoliv. Navíc Kei není třikrát milý, pořád jen trousí koelm narážky. Pravdou však je, že má Hikari rád, i když ta si to moc neuvědomuje...
Pěkné, vtipné anime, na které se dobře kouká a nijak vám nemůže zkazit náladu(až na případy, kdy jste naprostý lemplové jako já, vě škole to s váma jde od desíti k pěti a ještě k tomu se pak koukáte na partičku lidí, kteří jsou až přespříliš inteligentní - to trochu naštve). Je jednoduché, nijak zvlášť komplikované, má pěknou kresbu a fajn příběh.
Epizod: 24
Režie: Yoshikazu Miyao
Manga: Maki Minami
Mé hodnocení:
Special A bylo vůbec první anime na které jsem se dívala ,a byla jsem z něho strašně unešená .S odstupem času si nejsem jistá jestli je opravdu tak skvělé nebo to byl jen první dojem.Každopádně vás čeká hlavně zábava. Jsou tam opravdu chvíle kdy se budete muset smát strašně nahlas ,což moje milovaná maminka s velikou radostí odstuzuje :D. Trocha té romantiky a naprosto emocionálně natvrdlá hrdinka prostě klasika. Je to seriál toho stylu že minimálně v prvním návalu blaženosti po jeho dokoukání budete každému tvrdit že budute tvrdě pracovat aby jste byl taky nejlepší.. :D Docela dobré na odpočinek a na závěr velký zvrat , nechybí ani dny na pláži a školní festival tak jako to ostatně od průměrného anime očekáváme. Každopádně doporučuji shlédnout :)